Cor de Wolff - Clowns in circuspiste - Verkocht

Cor de Wolff - Clowns in circuspiste kopen? Bied vanaf 65!
Grafiek (handgesigneerd)

Cor de Wolff - Clowns in circuspiste kopen? Bied vanaf 65!Cor de Wolff - Clowns in circuspiste kopen? Bied vanaf 65!
  • Cor de Wolff (1889-1963)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1930
Techniek Ets
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 24.5 x 14.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage nr.10 van 15 exemplaren
Mooie scherpe ets van deze bijzondere kunstenaar getiteld ' De clown' . gesigneerd en gedateerd 1930, zeer kleine oplage, dit is nr.10 van 15 exemplaren.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Cor de Wolff (1889-1963)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Margie
593 verkochte items
Alle items (16)
14.5 cm
24.5 cm