Cor Dekkinga - foto: de ogen van Lotti van der Gaag - Verkocht

Cor Dekkinga - foto: de ogen van Lotti van der Gaag kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Cor Dekkinga - foto: de ogen van Lotti van der Gaag kopen? Bied vanaf 35!Cor Dekkinga - foto: de ogen van Lotti van der Gaag kopen? Bied vanaf 35!Cor Dekkinga - foto: de ogen van Lotti van der Gaag kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5415 verkochte items
Alle items van deze verkoper (314)
  • Cor Dekkinga (1929-2011)
TypeFotografie
Jaartal1960
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen18 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Mooie foto van Cor Dekkinga. Titel: De ogen van Lotti van der Gaag. Jaar: ca 1960.� Afmetingen foto: h18 x b24 cm.�

Conditie : in goede staat. Lichte gele rand aan linker zijde over 9 cm. Max. halve cm diep.

De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

Lichte gele rand aan linker zijde over 9 cm. Max halve cm diep.

Cor Dekkinga (1929-2011)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5415 verkochte items
24 cm
18 cm
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:02-07-2018 om 23:05
Eindtijd:12-07-2018 om 19:40
Sesselink
08 jul. / 18:46
€ 35