Cor Jaring - John Lennon en Yoko Ono in het Amsterdamse Hilton
Omschrijving
Cor Jaring (1936-2013)
Type kunstwerk
Fotografie
Jaartal
1969
Techniek
Silverprint (Klassieke Foto)
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
22.5 x 29.5 cm (h x b)
Incl. lijst
34.5 x 40.5 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
De tijdgeest van de jaren zestig, vastgelegd door Cor Jaring. Winnaar van de World Press Photo 1975 (beeld van een stad). Deze foto is door Cor Jaring zelf met de hand op barietpapier afgedrukt. Het is voorzien van zijn originele handtekening én duimafdruk. Een verzamelobject. Ingelijst, passe-partout en 2 mm float glas.
Nieuwstaat
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hoevelaken, Nederland