Cor Otte - nummer 36

Cor Otte - nummer 36 kopen? Bied vanaf 36!
Cor Otte - nummer 36 kopen? Bied vanaf 36!Cor Otte - nummer 36 kopen? Bied vanaf 36!
  • Cor Otte (1937)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1979
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk van Cor Otte (1937). Gesigneerd met potlood.

We kunnen ook uw inlijsting verzorgen.

Cor Otte (1937)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2745 verkochte items
Alle items van deze verkoper (465)
65 cm
50 cm
Starttijd:28-11-2022 om 15:35
Eindtijd:11-12-2022 om 22:46
Openingsbod € 36
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland