Cor Otte - Portret dame met ladyshave. - Verkocht

Cor Otte - Portret dame met ladyshave. kopen? Bied vanaf 69!

Verkoopprijs: € 69,00

Cor Otte - Portret dame met ladyshave. kopen? Bied vanaf 69!Cor Otte - Portret dame met ladyshave. kopen? Bied vanaf 69!Cor Otte - Portret dame met ladyshave. kopen? Bied vanaf 69!

Geplaatst door  Akke
FA. (26)

408 verkochte items
Alle items van deze verkoper (43)
  • Cor Otte (1937)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen57 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10/4
Bijzonder werk van sympathieke kunstenaar.Algemeen goede staat.Zie foto's.

Zie foto's.

Dit item is verkocht voor 69,00
Starttijd:23-05-2019 om 18:46
Eindtijd:30-05-2019 om 21:59
MarloesBlom
30 mei / 16:16
€ 69