Cor van der Woerd - Gezicht op Deventer - Verkocht

Cor van der Woerd - Gezicht op Deventer kopen? Bied vanaf 49!

Verkoopprijs: € 56,35 (Incl. 15% veilingkosten)

Cor van der Woerd - Gezicht op Deventer kopen? Bied vanaf 49!Cor van der Woerd - Gezicht op Deventer kopen? Bied vanaf 49!Cor van der Woerd - Gezicht op Deventer kopen? Bied vanaf 49!Cor van der Woerd - Gezicht op Deventer kopen? Bied vanaf 49!Cor van der Woerd - Gezicht op Deventer kopen? Bied vanaf 49!Cor van der Woerd - Gezicht op Deventer kopen? Bied vanaf 49!Cor van der Woerd - Gezicht op Deventer kopen? Bied vanaf 49!Cor van der Woerd - Gezicht op Deventer kopen? Bied vanaf 49!

Geplaatst door  Akke
FA. (26)

410 verkochte items
Alle items van deze verkoper (41)
  • Cor van der Woerd (1901-1994)
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen21 cm x 50 cm (h x b)
Lijst53 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi werk.
In originele lijst.
Gebruikssporen.
Zie foto's.

Nette ets. Enige verkleuring wegens ouderdom.

Cor van der Woerd (1901-1994)

Alle items van deze kunstenaar(6)
Geplaatst door  Akke
FA. (26)

410 verkochte items
69 cm
53 cm
50 cm
21 cm
Dit item is verkocht voor 56,35(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:30-12-2020 om 23:00
Eindtijd:09-01-2021 om 09:59
Margit
09 jan. / 00:40
€ 49