Cor van der Woerd - Oude boerenschuur - Verkocht

Cor van der Woerd - Oude boerenschuur kopen? Bied vanaf 10!
Grafiek (handgesigneerd)

Cor van der Woerd - Oude boerenschuur kopen? Bied vanaf 10!Cor van der Woerd - Oude boerenschuur kopen? Bied vanaf 10!Cor van der Woerd - Oude boerenschuur kopen? Bied vanaf 10!Cor van der Woerd - Oude boerenschuur kopen? Bied vanaf 10!Cor van der Woerd - Oude boerenschuur kopen? Bied vanaf 10!Cor van der Woerd - Oude boerenschuur kopen? Bied vanaf 10!Cor van der Woerd - Oude boerenschuur kopen? Bied vanaf 10!Cor van der Woerd - Oude boerenschuur kopen? Bied vanaf 10!Cor van der Woerd - Oude boerenschuur kopen? Bied vanaf 10!
  • Cor van der Woerd (1901-1994)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Ets
Stijl Realistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 52 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 200
Gave ets van ‘oude boerenschuur’
Boerenbedoeninkje met boer, boerin en oude kar.

De randen hebben wat vouwtjes, kreuken.
Afmetingen papier: 513 x 676 mm.
Afmetingen plaat: 269 x 463 mm.
Afmetingen afbeelding:   265 X 458 mm.

Verzending in koker, in overleg: PostNL of DHL (goedkoper). Afhalen ook mogelijk.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zwolle, Nederland
Binnen Nederland € 7,00
Naar België € 10,00
Naar Duitsland € 10,00
Europese Unie € 10,00
Wereldwijd € 38,80