Cor van der Woerd - Zaadmarkt Zutphen

Cor van der Woerd - Zaadmarkt Zutphen kopen? Bied vanaf 25!
Cor van der Woerd - Zaadmarkt Zutphen kopen? Bied vanaf 25!Cor van der Woerd - Zaadmarkt Zutphen kopen? Bied vanaf 25!
  • Cor van der Woerd (1901-1994)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1995
TechniekDroge Naald
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen23 cm x 31 cm (h x b)
Lijst38 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets in prima staat van Van der Woerd.  Het werk is in goede staat, heeft een houtenlijst en kan zo worden opgehangen aan de muur.

Ophalen ofverzenden aangetekende post.

Cor van der Woerd (1901-1994)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (9)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (89)

2205 verkochte items
Alle items van deze verkoper (997)
46 cm
38 cm
31 cm
23 cm
Sluit binnenkort 9u 24m 20s
Openingsbod€ 25
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
Starttijd:19-09-2022 om 10:19
Eindtijd:02-10-2022 om 10:45