14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 28 x 19 cm (h x b) |
Incl. lijst | 41 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Naamvarianten:
Baumann-Hioolen, Cornelia-Hioolen, Cornelia - gehuwd met E.D. Baumann
Kwalificaties:
schilder, aquarellist, tekenaar
Nationaliteit/school
Geboren
Kralingen (Rotterdam) 1885-02-16
Overleden
Renkum 1971-09-09,
Werkzame
periode 1900 - 1971
Opleiding
Academie voor Beeldende Kunsten (Rotterdam)
Werkzaam
in
Kralingen
(Rotterdam)
Oude
Wetering (Alkemade/Jacobswoude)
Oosterbeek
(Renkum) 1969
omstreeks
1969/1970 werkte zij in Oosterbeek (Scheen 1969-1970)
VERZENDKOSTEN = nederl. 7,25 euro ,19,50 buitenl. of AFHALEN
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Etten-leur, Nederland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Etten-leur, Nederland |
Starttijd | 24-4-2021 om 15:43 |
Eindtijd | 1-10-2021 om 10:13 |