In opdracht geveild:
3-3-1
Mooie ets van Cornelis Brandenburg. Amsterdams straatgezicht.
Titel: Amsterdamse gracht met brug.
Jaartal: onbekend
Afmetingen ets: 23cm x 17cm
Afmetingen blad: 30cm x 24cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: In Passepartout
Conditie: Zeer goed
Het werk is in zeer goede staat, maar natuurlijk is het papier niet meer wit, gezien de leeftijd.
Afhandeling:
Dit werk kan verzonden worden, kosten 15 euro aangetekend en verzekerd. Afhalen in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.
Garantie:
Informatie: