Cornelis Brandenburg - Cornelis Brandenburg: Ets, Reguliersgracht in de winter – Gesigneerd & ingelijst - Verkocht

Cornelis Brandenburg: Ets, Reguliersgracht in de winter – Gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

Cornelis Brandenburg: Ets, Reguliersgracht in de winter – Gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Cornelis Brandenburg: Ets, Reguliersgracht in de winter – Gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Cornelis Brandenburg: Ets, Reguliersgracht in de winter – Gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Cornelis Brandenburg: Ets, Reguliersgracht in de winter – Gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Cornelis Brandenburg: Ets, Reguliersgracht in de winter – Gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Cornelis Brandenburg: Ets, Reguliersgracht in de winter – Gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Cornelis Brandenburg: Ets, Reguliersgracht in de winter – Gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
  • Cornelis Brandenburg (1884-1954)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1900 t/m 1944
Gesigneerd Handgesigneerd

Een ets van de Nederlandse kunstenaar Cornelis Brandenburg met een voorstelling van de Amsterdamse Reguliersgracht in de winter.

Gesigneerd en getiteld met potlood. Jaartal onbekend. Oplage onbekend.

Afmetingen: Lijst, 41 x 47 cm. Beeld, 24 x 30 cm.

Herkomst: Kunsthandel Koch, Kalverstraat Amsterdam.

Conditie: Het papier van de ets en van het passe-partout is ‘vergeeld’. De lijst heeft slijtplekjes.

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

(Gelijktijdig met deze ets bieden wij nog een werk van Cornelis Brandenburg ter veiling aan. Klik hiervoor op “Alle items van deze verkoper”).

Informatie over de kunstenaar:

Cornelis Brandenburg (Wormerveer, 1883 - Amsterdam, 1954) was een Nederlandse etser, tekenaar, plateelschilder en politiek tekenaar.
Cornelis Brandenburg is één van Nederlands bekendste etsers van stadsgezichten, vooral van Amsterdam. Bij het stadsarchief van Amsterdam bevinden zich 64 van zijn etsen.
Opleiding: Van 1890 tot 1903 volgde hij een opleiding aan de ‘Teekenschool voor Kunstambachten’ en de ‘Rijksakademie van Beeldende Kunsten’ in Amsterdam. Hij was leerling van August Allebé, Antoon Derkinderen, Pieter Dupont en Georg Rueter.
Vanaf 1900 tot 1954 woonde en werkte hij in Amsterdam.
Cornelis Brandenburg was lid van Arti et Amicitiae (Amsterdam).

Titel: Reguliersgracht.

Kunstenaar: Cornelis Brandenburg.

Techniek: Ets.

Jaartal: Onbekend.

Ingelijst: In de originele houten lijst met passe-partout en glasplaat.

Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood rechtsonder.

Oplage: Onbekend.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

Zie ook de foto’s.

Afhandeling:

-De ets kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-De ets kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België: 8,00 euro (via Kiala) en 15,00 euro via Postnl.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.