| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1900 t/m 1944 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fraaie kleurets door Cornelis Brandenburg.
Voorstelling van de OuweZijds Achterburgwal in Amsterdam.
Gelijst, beeldmaat 31x18, lijstmaat 39x26
Gesigneerd in potlood r.o. 'Corn.Brandenburg' , getiteld l.o. 'OZ Achterburgwal'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
| Transport | |
| Garantie | |