| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1900 t/m 1944 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Monumentale kleurets door Cornelis Brandenburg.
Voorstelling van de Prins Hendrikkade, met Lutherse kerk en veel activiteit in en rond de gracht,
Ets onder passepartout, beeldmaat 41x70, p.p.-maat 54x82
Gesigneerd r.o. 'Corn Brandenburg' en getiteld l.o. 'Prins Hendrikkade'
N.B.: dit werk heeft enige imperfecties en krassen (zie foto)
Authenticiteit volledig gegarandeerd
| Transport | |
| Garantie | |