Cornelis Brandenburg - Cornelis Brandenburg, Prins Hendrikkade, Kleurets - Verkocht

Cornelis Brandenburg, Prins Hendrikkade, Kleurets kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

Cornelis Brandenburg, Prins Hendrikkade, Kleurets kopen? Bied vanaf 40!Cornelis Brandenburg, Prins Hendrikkade, Kleurets kopen? Bied vanaf 40!Cornelis Brandenburg, Prins Hendrikkade, Kleurets kopen? Bied vanaf 40!Cornelis Brandenburg, Prins Hendrikkade, Kleurets kopen? Bied vanaf 40!Cornelis Brandenburg, Prins Hendrikkade, Kleurets kopen? Bied vanaf 40!Cornelis Brandenburg, Prins Hendrikkade, Kleurets kopen? Bied vanaf 40!Cornelis Brandenburg, Prins Hendrikkade, Kleurets kopen? Bied vanaf 40!
  • Cornelis Brandenburg (1884-1954)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1900 t/m 1944
Gesigneerd Handgesigneerd

Monumentale kleurets door Cornelis Brandenburg.

Voorstelling van de Prins Hendrikkade, met Lutherse kerk en veel activiteit in en rond de gracht,

Ets onder passepartout, beeldmaat 41x70, p.p.-maat 54x82

Gesigneerd r.o. 'Corn Brandenburg' en getiteld l.o. 'Prins Hendrikkade'

N.B.: dit werk heeft enige imperfecties en krassen (zie foto)

Authenticiteit volledig gegarandeerd