| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1900 t/m 1944 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Cornelis Brandenburg werd op 5 december 1884 te Wormerveer geboren en overleed op 18 november 1954 te Amsterdam.
Hij woonde en werkte te Amsterdam.Cornelis Brandenburg was o.a. leerling van de Rijksacademie en kreeg etslessen van de bekende etser P.Dupont.
Hij heeft vooral etsen van stadsgezichten gemaakt.
Kleurenets.Gesigneerd met potlood Westerkerk en Corn. Brandenburg.
Afmetingen inclusief lijst:59x43 cm.
Herkomst;Collectie Streefoord.
Verzendkosten zijn voor rekening van de koper.
| Transport | |
| Garantie | |