Cornelis Brandenburg - Damrak in de winter - Verkocht

Cornelis Brandenburg - Damrak in de winter kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

Cornelis Brandenburg - Damrak in de winter kopen? Bied vanaf 75!Cornelis Brandenburg - Damrak in de winter kopen? Bied vanaf 75!Cornelis Brandenburg - Damrak in de winter kopen? Bied vanaf 75!Cornelis Brandenburg - Damrak in de winter kopen? Bied vanaf 75!Cornelis Brandenburg - Damrak in de winter kopen? Bied vanaf 75!Cornelis Brandenburg - Damrak in de winter kopen? Bied vanaf 75!
  • Cornelis Brandenburg (1884-1954)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Ets
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 11.5 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst 22 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Potlood gesigneerd rechtsonder en getiteld linksonder.
Cornelis Brandenburg werd geboren te Wormerveer op 5 december 1884 en overleed te Amsterdam op 18 november 1954.
Opleiding aan de Teekenschool van Kunstambachten te Amsterdam, daarna de Rijksacademie van Beeldende Kunsten te Amsterdam.
Leerling van August Allebé en Pieter Dupont.

De foto's maken deel uit van de gegeven beschrijving van dit werk.
Iets vergeeld.
Binnen Nederland € 12,50

Cornelis Brandenburg (1884-1954)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (12)

Geplaatst door  hageart
1881 verkochte items
Alle items (14)
41 cm
22 cm
30 cm
11.5 cm