Cornelis Brandenburg - Ets Koepelkerk Amsterdam - Verkocht

Cornelis Brandenburg - Ets Koepelkerk Amsterdam kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

Cornelis Brandenburg - Ets Koepelkerk Amsterdam kopen? Bied vanaf 35!Cornelis Brandenburg - Ets Koepelkerk Amsterdam kopen? Bied vanaf 35!Cornelis Brandenburg - Ets Koepelkerk Amsterdam kopen? Bied vanaf 35!Cornelis Brandenburg - Ets Koepelkerk Amsterdam kopen? Bied vanaf 35!Cornelis Brandenburg - Ets Koepelkerk Amsterdam kopen? Bied vanaf 35!
  • Cornelis Brandenburg (1884-1954)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Ets
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 13.8 x 33.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Ets van Cor Brandenburg, gesigneerd en getiteld in potlood. Met los bijpassend enigszins vergeeld passe-partout, 23,5x41,7 cm.

verzending tussen twee plaatjes, 7,75, zonder passe-partout 5,00
zie foto's
Binnen Nederland € 9,45
ExtraPer brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico

Cornelis Brandenburg (1884-1954)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (12)

Geplaatst door  Cello1
1639 verkochte items
Alle items (17)
33.3 cm
13.8 cm