Cornelis Brandenburg - Zwanenburgwal, Amsterdam - Verkocht

Cornelis Brandenburg - Zwanenburgwal, Amsterdam kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 63,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Cornelis Brandenburg - Zwanenburgwal, Amsterdam kopen? Bied vanaf 55!Cornelis Brandenburg - Zwanenburgwal, Amsterdam kopen? Bied vanaf 55!Cornelis Brandenburg - Zwanenburgwal, Amsterdam kopen? Bied vanaf 55!Cornelis Brandenburg - Zwanenburgwal, Amsterdam kopen? Bied vanaf 55!Cornelis Brandenburg - Zwanenburgwal, Amsterdam kopen? Bied vanaf 55!Cornelis Brandenburg - Zwanenburgwal, Amsterdam kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  artv
FA. (4)

134 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Cornelis Brandenburg (1884-1954)
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen29 cm x 36 cm (h x b)
Lijst47 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie sneeuwets met een blik op de Jodebreestraat en de Jodenhouttuinen, waar hier op zondag de befaamde joodse markt werd gehouden. Deze schilderachtige buurt was een bron van inspiratie voor veel kunstenaars. De afgebeelde huizen bestaan niet meer, want op deze plaats staat nu de Stopera. Een historisch beeld van Amsterdam.

Deze ets is beschreven en afgebeeld in zijn oeuvre-boek onder nummer : CB015K.

De ets is rechtsonder door de kunstenaar met de hand in potlood gesigneerd. Linksonder in potlood betiteld : Zwanenburgwal.

Bij voorkeur afhalen. Verzending is mogelijk, maar voor risico van de koper. Het werk wordt aangetekend verzonden.

De lijst heeft enkele lichte gebruikssporen

Cornelis Brandenburg (1884-1954)

Alle items van deze kunstenaar(9)
Geplaatst door  artv
FA. (4)

134 verkochte items
55 cm
47 cm
36 cm
29 cm
Dit item is verkocht voor 63,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-04-2020 om 19:56
Eindtijd:01-05-2020 om 20:41
snaaks
01 mei / 14:57
€ 55