Cyril Lixenberg - Zeefdruk, Abstract-geometrische compositie - Ingelijst (Groot) - Verkocht

Cyril Lixenberg - Zeefdruk, Abstract-geometrische compositie - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 60!
Cyril Lixenberg - Zeefdruk, Abstract-geometrische compositie - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 60!Cyril Lixenberg - Zeefdruk, Abstract-geometrische compositie - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 60!Cyril Lixenberg - Zeefdruk, Abstract-geometrische compositie - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 60!
  • Cyril Lixenberg (1932-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen98 cm x 64 cm (h x b)
Lijst100 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage18/75
Groot abstract werk van Cyril Lixenberg.

Zwarte vlakken ogen wat dof uitgeslagen.

Cyril Lixenberg (1932-2015)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (13)

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (348)

Lid sinds 2010
48063 verkochte items
Alle items van deze verkoper (695)
66 cm
100 cm
64 cm
98 cm
Dit item is verkocht voor 195,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-11-2022 om 12:28
Eindtijd:05-12-2022 om 20:13
Biedingen (12)
pgreggers
05 dec. / 20:05
€ 170
numes
05 dec. / 20:05
€ 160
numes
05 dec. / 20:03
€ 150
pgreggers
05 dec. / 20:03
€ 140
numes
05 dec. / 20:02
€ 130
pgreggers
05 dec. / 20:02
€ 120
numes
05 dec. / 19:58
€ 110
pgreggers
05 dec. / 19:57
€ 100
mnijenhuis
05 dec. / 19:57
€ 90
mnijenhuis
05 dec. / 19:54
€ 80
pgreggers
05 dec. / 19:52
€ 70
numes
05 dec. / 19:52
€ 60