Daan van Golden - C print. Diana Laren 1979-1994 - Verkocht

Daan van Golden - C print. Diana Laren 1979-1994 kopen? Bied vanaf 750!

Verkoopprijs: € 750,00

Daan van Golden - C print. Diana Laren 1979-1994 kopen? Bied vanaf 750!Daan van Golden - C print. Diana Laren 1979-1994 kopen? Bied vanaf 750!Daan van Golden - C print. Diana Laren 1979-1994 kopen? Bied vanaf 750!Daan van Golden - C print. Diana Laren 1979-1994 kopen? Bied vanaf 750!Daan van Golden - C print. Diana Laren 1979-1994 kopen? Bied vanaf 750!

Geplaatst door  Migdale1
FA. (11)

139 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Daan van Golden (1936-2017)
TypeFotografie
Jaartal1994
TechniekC-Print
IngelijstIngelijst
Afmetingen13 cm x 19 cm (h x b)
Lijst26 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

 C print. Diana Laren 1979-1994.

Gedrukt in 1994

Gesigneerd aan de achterkant in blauw

In originele passe-partout lijst nog in goede staat lijst nog in goede staat ,passe-partout 1 klein vlekje van 2mm

Daan van Golden (1936-2017)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Migdale1
FA. (11)

139 verkochte items
32 cm
26 cm
19 cm
13 cm
Dit item is verkocht voor 750,00
Starttijd:13-07-2018 om 21:29
Eindtijd:20-07-2018 om 21:47
234POL
20 jul. / 19:47
€ 750