Dana Andreev - Olieverf op doek: Memories- 1994 - Verkocht

Dana Andreev - Olieverf op doek: Memories- 1994 kopen? Bied vanaf 750!

Verkoopprijs: € 862,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Dana Andreev - Olieverf op doek: Memories- 1994 kopen? Bied vanaf 750!Dana Andreev - Olieverf op doek: Memories- 1994 kopen? Bied vanaf 750!Dana Andreev - Olieverf op doek: Memories- 1994 kopen? Bied vanaf 750!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
Alle items van deze verkoper (312)
  • Dana Andreev (1951)
Jaartal1994
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen130 cm x 150 cm (h x b)
Lijst135.5 cm x 156 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Olieverf op doek van Dana Andreev. Titel: Memories. Jaar: 1994. Afmetingen doek: H130 x b150cm. Afmetingen incl. lijst: H 135,5 x b156 cm. Het werk is , rechts onderaan, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Dana Andreev heeft fascinatie voor de mens en hun gelaatsuitdrukkingen, wat in dynamische lijnen in haar etsen tot uitdrukking komt.

Te midden van dynamische lijnen weet Dana Andreev rustpunten te scheppen en kleuren zelf tot thema te maken; dit creëert een raakvlak met een kunstenaar als Rothko, eveneens een associatie met het Oosten.

Japonisme
Hoewel het werk van Dana Andreev onmiskenbaar associaties van Japonisme opwekt, zou dit als noemer haar werk onterecht kaderen. Geboren achter het IJzeren Gordijn en al een leven lang een bereisde wereldburger, zijn haar invloeden te verstrooid om te benoemen.

Dana Andreev’s werk uitleggen is een intuïtief en visueel iets, het moet gevoeld worden en het is aan de kijker om een band op te bouwen met het werk.

Zoals Dana het zelf formuleert: ‘Woorden zeggen mij niets, ik begrijp door te kijken.’
In haar schilderijen, etsen, tekeningen en beelden heeft Dana Andreev ook een geheel eigen taal van symbolen en tekens ontwikkeld die zich niet leent voor een conventionele uitleg.

Dana Andreev (1951)

Alle items van deze kunstenaar(9)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
156 cm
135.5 cm
150 cm
130 cm
Dit item is verkocht voor 862,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-06-2022 om 10:47
Eindtijd:27-06-2022 om 21:52
Jocla
27 jun. / 13:49
€ 750