Daum Nancy - 2 glazen objecten - Verkocht

Daum Nancy - 2 glazen objecten kopen? Bied vanaf 1!
Glas / Keramiek

Daum Nancy - 2 glazen objecten kopen? Bied vanaf 1!Daum Nancy - 2 glazen objecten kopen? Bied vanaf 1!Daum Nancy - 2 glazen objecten kopen? Bied vanaf 1!Daum Nancy - 2 glazen objecten kopen? Bied vanaf 1!Daum Nancy - 2 glazen objecten kopen? Bied vanaf 1!Daum Nancy - 2 glazen objecten kopen? Bied vanaf 1!Daum Nancy - 2 glazen objecten kopen? Bied vanaf 1!Daum Nancy - 2 glazen objecten kopen? Bied vanaf 1!Daum Nancy - 2 glazen objecten kopen? Bied vanaf 1!
  • Daum Nancy (1864-1930)
TypeGlas / Keramiek
Afmetingen15 x 15 x 15 cm (h x b x d)
Gewicht2500 gram
GemerktGemerkt/Merksticker
2 Glas objecten van Daum / Nancy.
Vierkant gewelfde asbak, formaat 11x11x7 cm, gewicht 1041 gram, aan 2 zijden onderaan gesigneerd ‘ Daum France’;
Ronde gewelfde asbak met pennen/sigarettenhouder, formaat 15x15x15 cm, gewicht 1450 gram,  onderaan gesigneerd ‘Daum France’.
Conditie: voornamelijk zeer lichte gebruikssporen aan onderzijde.
Binnen Nederland € 12,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00

Daum Nancy (1864-1930)

Frans Frans

Geplaatst door  estrel4
376 verkochte items
Alle items van deze verkoper (26)
15
15
15

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieVenlo,  Nederland
Starttijd4-12-2023 om 10:44
Eindtijd17-12-2023 om 20:07
Biedingen (7)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken