David Hockney - Lithografie "Deux" David Hockney 99/200
Omschrijving
David Hockney (1937)
Type kunstwerk
Prenten & Uitgaves
Jaartal
2010
Techniek
Litho
Stijl
Abstract
Onderwerp
Tekst
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
50 x 35 cm (h x b)
Incl. lijst
63 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd
Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Oplage
99/200
Lithografie "Deux" David Hockney 99/200
Zeer Goed
Goede conditie
Tot 2 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 25,25
Extra