David Lavington - Waves V

David Lavington - Waves V kopen? Bied vanaf 55!
David Lavington - Waves V kopen? Bied vanaf 55!David Lavington - Waves V kopen? Bied vanaf 55!David Lavington - Waves V kopen? Bied vanaf 55!David Lavington - Waves V kopen? Bied vanaf 55!David Lavington - Waves V kopen? Bied vanaf 55!David Lavington - Waves V kopen? Bied vanaf 55!David Lavington - Waves V kopen? Bied vanaf 55!David Lavington - Waves V kopen? Bied vanaf 55!
  • David Lavington (1951)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 57 x 91 cm (h x b)
Incl. lijst 71 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Waarschijnlijk een zeefdruk van David Lavington.

De lijst is ietwat beschadigd en verkleurd, de zeefdruk is ook wat verkleurd; heeft in een woning gehangen waar gerookt werd
ConditieRedelijk
Zie bij omschrijving

David Lavington (1951)

Amerikaans Amerikaans Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  ellenagterberg
Lid sinds 2024
0 verkochte items
Alle items (1)
100 cm
71 cm
91 cm
57 cm