18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Toni Stadler - Twee litho's 'Schwebende' en 'Zonder titel'
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Street Graffiti Art: 'Mona Lisa spray red'
Kunstenaar: DEATH NYC
Titel: Mona Lisa spray red
Gesigneerd en genummerd: r.o. 49/100
Jaar: 2015
Afm.: 32 x 45 cm
Wordt geleverd met gesigneerde COA
Verzendkosten: Ned: € 9,- Bel: € 15,-
Starttijd | 1-2-2016 om 19:37 |
Eindtijd | 7-2-2016 om 20:37 |