Denkor - Alias van J. L. Kooter - Verkocht

Denkor - Alias van J. L. Kooter kopen? Bied vanaf 25!
Tekening / Aquarel

Denkor - Alias van J. L. Kooter kopen? Bied vanaf 25!Denkor - Alias van J. L. Kooter kopen? Bied vanaf 25!
  • Denkor (1944)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1994
Techniek Aquarel
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 30 x 45 cm (h x b)
Incl. lijst 55 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Deze Amsterdamse kunstenaar (1944) was sterk geïnteresseerd in het landschap van de Gelderse Vallei. Deze aquarel komt uit dit oeuvre
Kunstwerk komt uit de erven van de eigenaar. Het heeft hier sinds de aanschaf in 1994 alleen maar aan de muur gehangen
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hoogeveen, Nederland
Binnen Nederland € 4,50
Naar België € 12,00

Denkor (1944)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Brouwer2021
Lid sinds 2021
1 verkochte items
70 cm
55 cm
45 cm
30 cm