5. Denkor

Denkor (1944)

1 aangeboden items / 19 verkochte items

FA. (7 x Favoriet)

DENKOR (1944)

Denkor - Mistig landschap met knotwilgen kopen? Bied vanaf 60!

Denkor - Mistig landschap met knotwilgen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorISJ

Eindtijd25-07-2021 om 20:42

TechniekAquarel
Afmetingen30.5 cm x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst