950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Fotografie |
Jaartal | 2000 |
Techniek | C-Print |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 45.2 x 32.6 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Formaat 45,2 x 32,6 cm; gesigneerd met pen, zijkant links onder, zie 4e afbeelding.
Deze foto is gemaakt tijdens een 'artist in residence' verblijf op Curaçao in 2000 en gepubliceerd in het fotoboek "Ay Dios, Curaçao Corazón Curacion", fotografie Diana Blok, teksten Jan Brokken, uitgave Paradox, 2001. Zie 3e (boek) en 4e afbeelding (tekst bij deze foto). Het boek is echter niet inbegrepen bij dit item!
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Duivendrecht, Nederland |
Starttijd | 17-3-2021 om 17:41 |
Eindtijd | 22-3-2021 om 22:09 |