| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Weer een fraaie ets van Diane Lekkerkerker met oplage van 5/20 E/A gesigneerd uit 1977.
Formaat blad 51 x 68 cm
In goede staatm wel lichte kreukels buiten beeld die wegvallen onder passe-partout.
Ik bied nog 4 werken van haar aan.
Deliana Helena Lekkerkerker
Geboortegegevens:·1937 - - geboren
Oldebroek (Gemeente Oldebroek)
04.10.1937
Deliana Helena (Diana) LekkerkerkerBeroep:·grafica·tekenaresStijlkenmerken:·abstract-expressionisme 1978Typering van het werk:·grafiek:
techniek: aquatint; etstechniek; kleurenets·tekeningenVerblijf:·Amsterdam (Gemeente Amsterdam)·Paris (Paris (dép.))·Amsterdam (Gemeente Amsterdam) vanaf 1961Opleiding:·onderwijs aan kunstopleiding;
Instelling: Académie Julian Paris;
leerling: Diana Lekkerkerker.·kunstvorming;
Instelling: Academie voor Beeldende Kunsten Rotterdam;
leerling: Diana Lekkerkerker.·onderwijs aan kunstopleiding;
Instelling: Instituut voor Kunstnijverheidsonderwijs Amsterdam
wind en water Presentaties (selectie):·1978 - - Amsterdam koopt kunst 1977 - Museum Fodor Amsterdam·1979 - - Amsterdams Grafisch Atelier - Stedelijk Museum Amsterdam·1979 - - Amsterdam koopt kunst 1978 - Museum Fodor AmsterdamLiteratuur/wordt vermeld in:·1969 - - Lexicon Nederlandse Beeldende Kunstenaars 1750-1950·1978 - - Amsterdam koopt kunst 1977·1979 - - Het Amsterdams Grafisch Atelier·1979 - - Amsterdam koopt kunst·1993 - - Beeldend Nederland
| Transport | |
| Garantie | |