Diana Lekkerkerker - Dianel : Ets eigen druk 5/20 1977 - Verkocht

Dianel : Ets eigen druk 5/20 1977 kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

Dianel : Ets eigen druk 5/20 1977 kopen? Bied vanaf 40!Dianel : Ets eigen druk 5/20 1977 kopen? Bied vanaf 40!Dianel : Ets eigen druk 5/20 1977 kopen? Bied vanaf 40!
  • Diana Lekkerkerker (1937)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Weer een fraaie ets van Diane Lekkerkerker met oplage van 5/20 E/A gesigneerd uit 1977.

Formaat blad  51 x 68 cm

In goede staatm wel lichte kreukels buiten beeld die wegvallen onder passe-partout.

Ik bied nog 4 werken van haar aan.

Deliana Helena Lekkerkerker

Geboortegegevens:·1937 - - geboren
Oldebroek (Gemeente Oldebroek)
04.10.1937
Deliana Helena (Diana) LekkerkerkerBeroep:·grafica·tekenaresStijlkenmerken:·abstract-expressionisme 1978Typering van het werk:·grafiek:
techniek: aquatint; etstechniek; kleurenets·tekeningenVerblijf:·Amsterdam (Gemeente Amsterdam)·Paris (Paris (dép.))·Amsterdam (Gemeente Amsterdam) vanaf 1961Opleiding:·onderwijs aan kunstopleiding;
Instelling: Académie Julian Paris;
leerling: Diana Lekkerkerker.·kunstvorming;
Instelling: Academie voor Beeldende Kunsten Rotterdam;
leerling: Diana Lekkerkerker.·onderwijs aan kunstopleiding;
Instelling: Instituut voor Kunstnijverheidsonderwijs Amsterdam

wind en water Presentaties (selectie):·1978 - - Amsterdam koopt kunst 1977 - Museum Fodor Amsterdam·1979 - - Amsterdams Grafisch Atelier - Stedelijk Museum Amsterdam·1979 - - Amsterdam koopt kunst 1978 - Museum Fodor AmsterdamLiteratuur/wordt vermeld in:·1969 - - Lexicon Nederlandse Beeldende Kunstenaars 1750-1950·1978 - - Amsterdam koopt kunst 1977·1979 - - Het Amsterdams Grafisch Atelier·1979 - - Amsterdam koopt kunst·1993 - - Beeldend Nederland