Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1975 |
Techniek | Ets |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Naakt |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 49.5 x 64.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 13/20 |
Ets van Diana Lekkerkerker uit 1975. Nummer: 13/20, eigen druk. Afmetingen blad H49.5 x b64.5cm. Afmetingen voorstelling: H15 x b32cm. De ets is , met potlood, rechtsonder gesigneerd door de kunstenares. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Verzenden: we verzenden op dinsdag en donderdag.
Diane LekkerkerkerConditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
De voorstelling is in goede staat. Op de randen zitten wat kreukels en vlekjes. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 18-8-2022 om 15:46 |
Eindtijd | 19-11-2022 om 12:29 |