Dick Stolwijk - Klein etsje wesp - Verkocht

Dick Stolwijk - Klein etsje wesp kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Dick Stolwijk - Klein etsje wesp kopen? Bied vanaf 30!Dick Stolwijk - Klein etsje wesp kopen? Bied vanaf 30!Dick Stolwijk - Klein etsje wesp kopen? Bied vanaf 30!Dick Stolwijk - Klein etsje wesp kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  Cello1
FA. (42)

1220 verkochte items
Alle items van deze verkoper (40)
  • Dick Stolwijk (1931)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen3.3 cm x 4.1 cm (h x b)
Passe-partout13.9 cm x 12.4 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage9/25
Etsje van Dick Stolwijk, gesigneerd en genummerd in potlood.  Geplaatst achter stevig passe-partout.

Verzending 5 euro

Dick Stolwijk (1931)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  Cello1
FA. (42)

1220 verkochte items
12.4 cm
13.9 cm
4.1 cm
3.3 cm
Dit item is verkocht voor 34,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-06-2020 om 22:59
Eindtijd:26-06-2020 om 20:17
tverbeek
26 jun. / 07:45
€ 30