Dick Stolwijk - Mini etsje - Verkocht

Dick Stolwijk - Mini etsje kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Dick Stolwijk - Mini etsje kopen? Bied vanaf 25!Dick Stolwijk - Mini etsje kopen? Bied vanaf 25!Dick Stolwijk - Mini etsje kopen? Bied vanaf 25!Dick Stolwijk - Mini etsje kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Cello1
FA. (42)

1220 verkochte items
Alle items van deze verkoper (40)
  • Dick Stolwijk (1931)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen5 cm x 6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Etsje van Dick Stolwijk, gesigneerd in potlood.

Verzending 5 euro

Dick Stolwijk (1931)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  Cello1
FA. (42)

1220 verkochte items
6 cm
5 cm
Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-06-2020 om 22:39
Eindtijd:26-06-2020 om 20:12
tverbeek
26 jun. / 07:45
€ 25