Dieter Roth - Persfoto Dieter Roth - Galerie Klewan

Dieter Roth - Persfoto Dieter Roth - Galerie Klewan kopen? Bied vanaf 1!

Fotografie

Verkoopprijs: € 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Dieter Roth - Persfoto Dieter Roth - Galerie Klewan kopen? Bied vanaf 1!Dieter Roth - Persfoto Dieter Roth - Galerie Klewan kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Renee
FA. (48)

2449 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
  • Dieter Roth (1930-1998)
TypeFotografie
TechniekC-Print
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Persfoto van Dieter Roth
Gemaakt door de Poolse fotograaf Stefan Moses.
gesigneerd met de hand door Stefan Moses.
Gemaakt tijdens een tentoonstelling van Dieter Roth bij Galerie Klewzn.
De boven en de rechterkant verkleurd. Dit komt door de tijd.
De foto zelf in goede staat

Dieter Roth (1930-1998)

Alle items van deze kunstenaar(2) Geplaatst door  Renee
FA. (48)

2449 verkochte items
20 cm
30 cm

Dit item is verkocht voor 17,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:12-11-2020 om 12:43
Eindtijd:15-11-2020 om 14:36

Biedingen (4):

adver77777
14 nov. / 07:33
€ 15
HvD
14 nov. / 07:33
€ 10
adver77777
14 nov. / 07:33
€ 10
HvD
13 nov. / 12:28
€ 1