Dieter Roth - Persfoto Dieter Roth - Galerie Klewan - Verkocht

Dieter Roth - Persfoto Dieter Roth - Galerie Klewan kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Dieter Roth - Persfoto Dieter Roth - Galerie Klewan kopen? Bied vanaf 1!Dieter Roth - Persfoto Dieter Roth - Galerie Klewan kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2660 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Dieter Roth (1930-1998)
TypeFotografie
TechniekC-Print
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Persfoto van Dieter Roth
Gemaakt door de Poolse fotograaf Stefan Moses.
met potlood geschreven foto: stefan Moses
Gemaakt tijdens een tentoonstelling van Dieter Roth bij Galerie Klewan.
Linkerachterkant iets verkleurd
De foto zelf in goede staat

Dieter Roth (1930-1998)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2660 verkochte items
20 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 17,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-12-2020 om 15:44
Eindtijd:13-12-2020 om 13:00
Biedingen (5)
sophiajing
13 dec. / 12:44
€ 15
Paul_Louis_van_den_Bergh
13 dec. / 12:44
€ 10
sophiajing
13 dec. / 12:41
€ 5
Paul_Louis_van_den_Bergh
13 dec. / 12:41
€ 3
sophiajing
13 dec. / 12:40
€ 1