Dik Bruynesteyn - originele tekening 'Spanning en sensatie, het muurtje' - Verkocht

Dik Bruynesteyn - originele tekening 'Spanning en sensatie, het muurtje' kopen? Bied vanaf 50!
Tekening / Aquarel

Dik Bruynesteyn - originele tekening 'Spanning en sensatie, het muurtje' kopen? Bied vanaf 50!Dik Bruynesteyn - originele tekening 'Spanning en sensatie, het muurtje' kopen? Bied vanaf 50!Dik Bruynesteyn - originele tekening 'Spanning en sensatie, het muurtje' kopen? Bied vanaf 50!Dik Bruynesteyn - originele tekening 'Spanning en sensatie, het muurtje' kopen? Bied vanaf 50!Dik Bruynesteyn - originele tekening 'Spanning en sensatie, het muurtje' kopen? Bied vanaf 50!
  • Dik Bruynesteyn (1927-2012)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlKlassiek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen22 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Originele tekening voor één van de voetbalstrips door Dik Bruynesteyn.

Dik Bruynesteyn (Rotterdam, 7 juli 1927 - Hoorn, 28 april 2012) is lange tijd voornamelijk bekend geweest als sportkarikaturist - mede dankzij zijn regelmatige televisie-optredens. Later kreeg hij bekendheid als striptekenaar doordat zijn held 'Appie Happie' landelijke populariteit verwierf.
Binnen Nederland € 9,50
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00
ExtraPer brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico

Dik Bruynesteyn (1927-2012)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Bergh
63 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
20 cm
22 cm