Dik Bruynesteyn - originele tekening 'Uit de dug-out, de masseur' - Verkocht

Dik Bruynesteyn - originele tekening 'Uit de dug-out, de masseur' kopen? Bied vanaf 50!
Dik Bruynesteyn - originele tekening 'Uit de dug-out, de masseur' kopen? Bied vanaf 50!Dik Bruynesteyn - originele tekening 'Uit de dug-out, de masseur' kopen? Bied vanaf 50!Dik Bruynesteyn - originele tekening 'Uit de dug-out, de masseur' kopen? Bied vanaf 50!Dik Bruynesteyn - originele tekening 'Uit de dug-out, de masseur' kopen? Bied vanaf 50!Dik Bruynesteyn - originele tekening 'Uit de dug-out, de masseur' kopen? Bied vanaf 50!Dik Bruynesteyn - originele tekening 'Uit de dug-out, de masseur' kopen? Bied vanaf 50!
  • Dik Bruynesteyn (1927-2012)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlKlassiek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen22 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Originele tekening voor één van de voetbalstrips door Dik Bruynesteyn.

Dik Bruynesteyn (Rotterdam, 7 juli 1927 - Hoorn, 28 april 2012) is lange tijd voornamelijk bekend geweest als sportkarikaturist - mede dankzij zijn regelmatige televisie-optredens. Later kreeg hij bekendheid als striptekenaar doordat zijn held 'Appie Happie' landelijke populariteit verwierf.

Dik Bruynesteyn (1927-2012)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Bergh
FA. (2)

39 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
20 cm
22 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-01-2023 om 15:04
Eindtijd:05-02-2023 om 20:38
Chriske
03 feb. / 17:28
€ 50