Han van Meegeren - De aanbidding van Jezus, tekening met houtskool
Willem G.F. Jansen - Aquarel/inkttekening, Zeilschip in de winter - Ingelijst
Charles Eyck - gemengde techniek op papier -1956
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Naam kunstenaar : Dick Bleiji (zie naamsvarianten bij kunstenaar)
Titel : onbekend, mogelijk zelfportret
Jaar : 1970
Techniek : olieverf op doek
Gesigneerd : gesigneerd links onder
Afmeting : 47 hoog bij 46.5 breed
Bijz. : Ingelijst, lijst is 4 cm breed
Verzenden : Verzendkosten € 6,75.
Starttijd | 8-9-2013 om 16:06 |
Eindtijd | 15-9-2013 om 16:06 |