Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Fotografie |
Jaartal | 1946 |
Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 38 x 29 cm (h x b) |
Incl. lijst | 56 x 46 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Bekende foto van Corneille in zijn atelier aan de Nieuwe Prinsengracht, door Dirk de Herder geschoten in 1946. Gelatinezilverdruk, in verso gesigneerd en gestempeld, een latere afdruk. In strakke, aluminium lijst, achter glas en met smetteloos, zuurvrij passe-partout. In uitstekende conditie.
Afmetingen: 56cm x 46cm (incl. lijst), 38cm x 29cm (binnen passe-partout)
Bij aankoop moet het werk bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 15-1-2021 om 21:55 |
Eindtijd | 22-3-2021 om 22:23 |