Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Sublieme tekening door Dirk Kruizinga.
Doorkijkje door de deur van een monumentaal pand op een poort in Zierikzee
Gelijst, beeldmaat 35x25, lijstmaat 41x31
Gesigneerd engetiteld r.o. 'Dirk Kruizinga' en 'Zierikzee'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Starttijd | 17-12-2015 om 11:39 |
Eindtijd | 27-12-2015 om 15:39 |