Dodog Soeseno - Handgesigneerde zeefdruk: Fortune 9 - Verkocht

Dodog Soeseno - Handgesigneerde zeefdruk: Fortune 9 kopen? Bied vanaf 1!
  • Dodog Soeseno (1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen15 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
  • Handgesigneerde zeefdruk
  • Kunstenaar: Dodog Soeseno
  • Titel: Fortune 9
  • Genummerd: 34/100
  • Afmetingen: 15 x 15 cm

Dodog Soeseno (1954)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  svalbardart
FA. (21)

Lid sinds 2010
1380 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
15 cm
15 cm
Dit item is verkocht voor 1,15 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-09-2022 om 10:40
Eindtijd:15-09-2022 om 20:26
ivosnijders
15 sep. / 09:39
€ 1