Dominique-Pierrette Martin - kleurenets - 1985 - oplage 25

Dominique-Pierrette Martin - kleurenets - 1985 - oplage 25 kopen? Bied vanaf 45!
Dominique-Pierrette Martin - kleurenets - 1985 - oplage 25 kopen? Bied vanaf 45!Dominique-Pierrette Martin - kleurenets - 1985 - oplage 25 kopen? Bied vanaf 45!Dominique-Pierrette Martin - kleurenets - 1985 - oplage 25 kopen? Bied vanaf 45!Dominique-Pierrette Martin - kleurenets - 1985 - oplage 25 kopen? Bied vanaf 45!
  • Dominique-Pierrette Martin (1951)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1985
TechniekEts
StijlExpressionistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25
Een fraaie kleurenets van Dominique Martin uit 1985.
Het werk is gesigneerd, genummerd en betiteld.
De ets is in goede conditie.

Dominique-Pierrette Martin (1951)

FransFransAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  kunstvanOtto
FA. (1)

Lid sinds 2022
3 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
56 cm
76 cm
Starttijd:03-10-2022 om 22:20
Eindtijd:15-10-2022 om 20:27
Openingsbod € 45
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa