Donna Corbani - Bubbles - fraai ingelijste zeefdruk - Verkocht

Donna Corbani - Bubbles - fraai ingelijste zeefdruk kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 55,00

Donna Corbani - Bubbles - fraai ingelijste zeefdruk kopen? Bied vanaf 55!Donna Corbani - Bubbles - fraai ingelijste zeefdruk kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27)

Lid sinds 2019
666 verkochte items
Alle items van deze verkoper (57)
  • Donna Corbani (1973)
IngelijstIngelijst
Afmetingen39 cm x 33 cm (h x b)
Lijst53 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage109/130
Donna Corbani
Bubbles
Lijst:Nette zilverkleurige lijst passend bij kunstwerk inclusief passe-partout
Techniek:Zeefdruk, genummerd 109/130

Donna Corbani (1973)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27)

Lid sinds 2019
666 verkochte items
53 cm
53 cm
33 cm
39 cm
Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:11-12-2019 om 18:22
Eindtijd:21-12-2019 om 20:52
Jonkman57
16 dec. / 22:16
€ 55