Donna Corbani - Celestial sea | Ingelijst

Donna Corbani - Celestial sea | Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Donna Corbani - Celestial sea | Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Donna Corbani - Celestial sea | Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Donna Corbani (1973)
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 33 cm (h x b)
Lijst54 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Nette lijst passend bij kunstwerk inclusief passe-partout. Hand genummerd en gesigneerd door de kunstenaar.

Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:05-01-2021 om 16:56
Eindtijd:16-01-2021 om 19:30

Biedingen (1):

ystafell
16 jan. / 18:34
€ 45