Reinhoud D'Haese - Pentekening - in boek 50 jaar beelden 2003 & extra boek 2001
Pierre Alechinsky - Rossaert (2003) - CoBrA
Corneille - Les yeux d’enfance et le grand soleil, zeefdruk (netjes ingelijst)
Corneille - Femme heureuse, zeefdruk (mooi ingelijst, groot)
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Olieverf op triplex paneel, gesigneerd linksonder.
Paneelmaat 40 x 60 cm. In lijst. Lijstmaat 50 x 70 cm.
Ex collectie Provincie Noord-Holland (zie sticker aan achterzijde).
Dorus Arts is geboren te Bergharen in 1901 en overleden te Montreal in 1961.