Bram Bogart - Untitled, 1956 - Unieke Aquarel
Epi van de Velde-van Brussel - Portret van een dame
Peter Donkersloot - De liefdesbrief naar Vermeer
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtig origineel werk van deze kunstenaar.
40 x 40 cm.
Conditie zie foto s.
Nooit ingelijst geweest !
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ootmarsum, Nederland |