Douwe Jan van der Zweep - Douwe van der Zweep, St.Euphenice, tekening - Verkocht

Douwe van der Zweep, St.Euphenice, tekening kopen? Bied vanaf 15!
Tekening / Aquarel

  • Douwe Jan van der Zweep (1890-1975)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Periode 1900 t/m 1944

Fraaie tekening door Douwe van der Zweep

Voorstelling van een woning in St.Euphenice.

Losbladig, zichtmaat 32x20

Gesigneerd en getiteld r.o. 'DvdZweep' en 'St Euphenice'

Authenticiteit volledig gegarandeerd