Eddy Ausloos - portfolio: Skooter - 8 werken - Verkocht

Eddy Ausloos - portfolio: Skooter - 8 werken kopen? Bied vanaf 25!
Grafiek (handgesigneerd)

Eddy Ausloos - portfolio: Skooter - 8 werken kopen? Bied vanaf 25!Eddy Ausloos - portfolio: Skooter - 8 werken kopen? Bied vanaf 25!Eddy Ausloos - portfolio: Skooter - 8 werken kopen? Bied vanaf 25!Eddy Ausloos - portfolio: Skooter - 8 werken kopen? Bied vanaf 25!Eddy Ausloos - portfolio: Skooter - 8 werken kopen? Bied vanaf 25!Eddy Ausloos - portfolio: Skooter - 8 werken kopen? Bied vanaf 25!Eddy Ausloos - portfolio: Skooter - 8 werken kopen? Bied vanaf 25!Eddy Ausloos - portfolio: Skooter - 8 werken kopen? Bied vanaf 25!Eddy Ausloos - portfolio: Skooter - 8 werken kopen? Bied vanaf 25!Eddy Ausloos - portfolio: Skooter - 8 werken kopen? Bied vanaf 25!Eddy Ausloos - portfolio: Skooter - 8 werken kopen? Bied vanaf 25!Eddy Ausloos - portfolio: Skooter - 8 werken kopen? Bied vanaf 25!
  • Eddy Ausloos
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Hout/Linosnede
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 35 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 21/50
Portfolio met 8 werken van Eddy Ausloos. 7 werken zijn gesigneerd, 1x niet gesigneerd.
  De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
8 werken, 7x gesigneerd.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 12,50

Eddy Ausloos

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  KiewitKunst
6377 verkochte items
Alle items van deze verkoper (697)
25 cm
35 cm