Eddy Samson - Prachtig schilderij ingelijst

Eddy Samson - Prachtig schilderij ingelijst kopen? Bied vanaf 75!
Eddy Samson - Prachtig schilderij ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Eddy Samson - Prachtig schilderij ingelijst kopen? Bied vanaf 75!
  • Eddy Samson (1914-1981)
Type kunstwerk Schilderij
Stijl Klassiek
Onderwerp Bloemen en Planten
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst 68 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtig werk van Samson
Mooi ingelijst

In mooie staat
Handgesigneerd
1 klein deukje rechtsboven maar vrijwel niet te zien zie de fotos
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 15,00
Naar België € 32,00
Naar Duitsland € 34,00
Europese Unie € 34,00
Wereldwijd € 120,00

Eddy Samson (1914-1981)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Celeste1
Lid sinds 2025
22 verkochte items
Alle items (3)
57 cm
68 cm
50 cm
60 cm