Harold Kleyn - Smeerling, gemengde techniek op papier

Harold Kleyn - Smeerling, gemengde techniek op papier kopen? Bied vanaf 30!
Harold Kleyn - Smeerling, gemengde techniek op papier kopen? Bied vanaf 30!Harold Kleyn - Smeerling, gemengde techniek op papier kopen? Bied vanaf 30!Harold Kleyn - Smeerling, gemengde techniek op papier kopen? Bied vanaf 30!
  • Harold Kleyn (1946)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1976
TechniekPen (Inkt)
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooi gezicht op Smeerling (Oost-Groningen) door Harold Kleyn.  Pen en waterverf op papier, gesigneerd, gedateerd (‘76) en gesitueerd rechtsonder.  Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in redelijk goede staat.

Afmetingen: 42cm x 30cm (blad), 40cm x 28cm (beeld)

Harold Kleyn (Amsterdam 1946)

Schilder, tekenaar, aquarellist, dichter en beeldhouwer; de in Amsterdam geboren maar in Oost-Groningen woonachtige Kleyn is een veelzijdig kunstenaar.

Tegenwoordig ontwikkelt hij vanuit een naturalistische werkwijze een vrije, veelal abstracte vormgeving waarin de figuratie als steun dient voor een meer expressionistische manier van werken, waarbij beweging en vooral heldere en vaak felle kleuren een belangrijke plaats innemen. De mens, de natuur en het landschap zijn daarbij de voornaamste thema’s.

ConditieRedelijk

Blad heeft ingelijst gezeten want er zitten nog taperesten aan de achterkant en het beeld is uniform verkleurd binnen het vorige passe-partout.  Er zitten ook wat kleine vlekjes in de luchtpartij.  Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk goed toonbaar.

Harold Kleyn (1946)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Rosser
FA. (176)

3036 verkochte items
Alle items van deze verkoper (250)
42 cm
30 cm
Starttijd:07-09-2022 om 16:01
Eindtijd:17-09-2022 om 22:33
Openingsbod € 30
ObjectlocatieDiemen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa