Edwin Janssen - Carpunt

Edwin Janssen - Carpunt kopen? Bied vanaf 1!

Edwin Janssen - Carpunt

Verkoopprijs: € 5,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Edwin Janssen (1961)
Jaartal1988
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageoplage; 50 exemplaren
Edwin Janssen
Zeefdruk en dia met gesigneerd certificaat
uitgever; Bebert, Rotterdam
gesigneerd met potlood op het certificaat
dia is geplaatst in het karton van  het certificaat

Dit item is verkocht voor 5,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:28-07-2020 om 08:41
Eindtijd:03-08-2020 om 19:12

Biedingen (3):

adver77777
3 aug. / 17:53
€ 5
3dir
3 aug. / 17:53
€ 3
3dir
3 aug. / 17:44
€ 1