Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Titel:
Techniek: zeefdruk
Afmeting beeld: 39 x 61 cm., blad 50 x 65 cm.
Oplage: 4 van 5
Jaar: 1971
Gesigneerd met potlood
Dit kunstwerk kan in overleg professioneel worden ingelijst door Druktoets lijstenmakerij, Nijmegen.
Het werk is in goede staat en wordt aangetekend verzonden.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Nijmegen, Nederland |
Objectlocatie | Nijmegen, Nederland |
Starttijd | 18-1-2017 om 8:57 |
Eindtijd | 29-1-2017 om 19:57 |