Egbert de Böck: Beeldschrift I Triptycon-Simeon ten Holt, 1971 - Verkocht

Egbert de Böck: Beeldschrift I Triptycon-Simeon ten Holt, 1971 kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 55,00

Geplaatst door  Eleo
FA. (5)

139 verkochte items
  • Egbert de Bock (1921)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel:

Techniek: zeefdruk

Afmeting beeld: 39 x 61 cm., blad 50 x 65 cm.

Oplage: 4 van 5

Jaar: 1971

Gesigneerd met potlood

Dit kunstwerk kan in overleg professioneel worden ingelijst door Druktoets lijstenmakerij, Nijmegen.

Het werk is in goede staat en wordt aangetekend verzonden.

Egbert de Bock (1921)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Eleo
FA. (5)

139 verkochte items
Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:18-01-2017 om 08:57
Eindtijd:29-01-2017 om 19:57
ebrinkers
19 jan. / 14:30
€ 55